Ofiste ihtiyacımız olan aksesuarları Zaxe 3D yazıcıyla bastık

3 boyutlu yazıcı cihazları, teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza girmeye başladı. Son tüketicilerin de ulaşabildiği yazıcılarla çeşitli modeller basabiliyoruz. Zaxe Z1 Plus 3D yazıcı ile ofiste ihtiyaç duyduğumuz aksesuarları kendimiz bastık. Videoda hem neler bastığımızı hem de süreci sizlere aktarıyoruz.

Ofiste ekibin ihtiyaçlarına göre çeşitli aksesuarları 3D yazıcıdan çıkardık. Telefon tutucu, dizüstü bilgisayar standı gibi ürünler bastık. Ayrıca video çekimlerinin detayları için ilginç aksesuarlar oluşturduk. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

Telefon tutucu, hafıza kartı saklama kutusu ve çeşitli figürleri Zaxe Z1 Plus 3D yazıcı ile bastık. Aynı zamanda bu yazıcının, geçtiğimiz yıl Formula 1 kupası bastığını da belirtelim. Mercede pilotu Lewis Hamilton’un aldığı F1 kupası da Zaxe X1 Plus’tan çıkmıştı.

Diğer yandan Zaxe’ye yakından bakalım. Hem son kullanıcı hem de endüstriyel kullanıcı için ürün geliştiren marka, 4.000 ile 40.000 Türk Lirası arasında ürün gamına sahip. Markanın dikkat çeken modellerinden biri ise ev tipi kullanıma uygun olan Z1 Plus.

Cihaz, ısı kontrollü baskı hacmi sayesinde ABS ve ASA gibi malzemelerde de yüksek kalite sağlıyor. Aynı zamanda birçok ev tipi 3 boyutlu yazıcıda bulunmayan kablosuz dosya transferi sayesinde istediğiniz parçayı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde üretmeye başlayabilirsiniz. Diğer yandan hepa filtre sayesinde üretim esnasında ortaya çıkan zehirli gazları temizleyen cihaz, elektrik kesintilerinde sistemi otomatik olarak bekleme konumuna getiriyor.

Schreibe einen Kommentar