Creality 3D yazıcılar artık Türkiye pazarında!

30 yılı aşkın sektör deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşların dijital ihtiyaçlarını karşılayan ve teknoloji danışmanlığını üstlenen E-Data Teknoloji, Çin pazarının lider 3D yazıcı üreticilerinden Creality’nin resmi distribütörü oldu.

Alüminyum çerçevesi ve şeffaf yan panelleri ile şık bir tasarıma sahip olan Sermoon D1 ilk görüşte profesyonel bir yazıcı olduğunu kullanıcıya hissettiriyor. Tamamen metal çerçeveye sahip olması sağlamlığını artırırken, şeffaf yapısı sayesinde tüm baskı sürecini dışarıdan rahatlıkla görüntülemek mümkün.

280 x 260 x 310 mm boyutlara sahip olan 3D yazının güç kaynağı, değişken gerilimler ile uyumlu çalışabiliyor. Bu sayede elektriğin stabil olmadığı bölgelerde de çalışması sağlanırken, olası bir tehlike durumunda kendini korumaya alabiliyor. Yazdırmaya kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

3D yazıcıların ortaya çıkardığı ses bazen kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Bu konuda yoğun bir çalışma yürüten Creality’nin kendi bünyesinde geliştirdiği sessiz 32-bit anakart, sessiz step sürücüleri ve neredeyse kapalı yapısı sayesinde Sermoon D1’in sessiz bir cihaz olmasını sağlıyor.

4.3 inç büyüklüğünde renkli dokunmatik ekrana sahip olan 3D yazıcı, filament kırıldığında veya bittiğinde baskının durdurulmasını ve modelin bozulmasını önlüyor. Tablanın kolayca hareket ettirilebilmesi için düğmelere sahip.

1000’den fazla çalışanı ve 50 bin metrekarelik üretim tesisine sahip Creality’nin merkez ofisi Çin, Shenzhen’de bulunuyor. Şirketin Beijing, Shanghai, Wuhan ve Chengdu’da şubeleri var. Creality ürünleri bugün Çin’de üretilip aralarında Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Rusya, Birleşik Krallık, Almanya, Singapur, Mısır ve Hindistan’ın yer aldığı 100’den fazla ülkeye ulaşıyor.

Schreibe einen Kommentar