5.000 TL altı en iyi 3D yazıcılar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, üretim hattında da son yıllarda bazı yenilikler yaşanıyor. Bununla birlikte, günümüzün şüphesiz ki parlayan yıldızları arasında 3D yazıcılar da bulunuyor. Özellikle sanayi tipi olmayan, yani evlerimizde tıpkı bilgisayarımızın yazıcısı gibi kullanabileceğimiz modeller oldukça popülerleşti.

Fakat, 3D yazıcı dediğimiz zaman aslında çok büyük bir sektörün içerisine giriyoruz. Çünkü şu anda piyasada bulunan pek çok sanayi tipi versiyonları, ev inşasından teknolojik alet parçalarına kadar pek çok şirket tarafından uygun fiyatlı üretim amacıyla kullanılıyor. Hatta yapay organ geliştirmeleri bile yapıldı. Biz de şu anda piyasada 5 bin TL altına bulabilecekleriniz arasından en iyilerini bir araya getirdik.

Piyasada şu anda alabileceğiniz pek çok farklı seçenek bulunuyor. Fakat 3D yazıcılar arasında bir seçim yaparken, dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. Tabii bu noktada, sizin üretmek istediğiniz şeylere göre de bir cihaz seçimi yapılabilir.

Bu cihazların hassasiyetleri, baskı hızları, kullanabildikleri filament türleri, bağlantı noktaları ve belki de pek çok kişi için en önemlisi olan baskı hacimlerine göre fiyatları ya da şekilleri değişkenlik gösterebiliyor. Tabii bu sektörde kullanılan cihazlar daha önce de belirttiğimiz gibi pek çok şeyi üretmek için kullanılabilir. Dolayısıyla amaçları veya yapabildikleri işlere göre fiyatları da artıyor. Dolayısıyla sadece en iyi cihazları seçmek yerine, 5 bin TL altındakileri listeledik.

Ürünü almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ürünü almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ürünü almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ürünü almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ürünü almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Schreibe einen Kommentar